Petra Borovičková Trio

Petra Borovičková Trio

PB Trio

Jsme brněnská kapela hrající především swing, jazz-latin, gypsy music, pop a další populární žánry. Seznámili jsme se v rámci aktivit nahrávacího studia Amaro records. Hrajeme a přátelíme se spolu už několik let. Většinou nás můžete slyšet ve složení zpěv Petra Borovičková, klavír Roman Horváth a kontrabas Hana Paculová. Je možné naši sestavu doplnit také o jiné nástroje - např. saxofon, kytaru a další. Obvykle vystupujeme na různých typech především městských kulturních koncertech a akcích, ale výborně můžeme doplnit atmosféru také vašich soukromých a firemních akcí. 


PETRA BOROVIČKOVÁ

Je hlasem i duší celé kapely. Zpěvačka, aranžérka, lektorka pěveckých workshopů. Kromě tohoto sólového projektu zpívá ve vokálním jazzovém kvartetu Fourway close. Charakterizuje ji sytý hlas a opravdovost.

ROMAN HORVÁTH

Hráč na na klavír a akordeon, ovládá více žánrů, v jazzu je jeno inspirací Oscar Peterson. Dlouholetý člen týmu Idy Kelarové a jejích hudebních projektů, bývalý člen skupiny Romano Rat a dalších. Hraje s obrovskou chutí a invencí ale také s neprůstřelným smyslem pro rytmus.

HANA PACULOVÁ

Hraje na kontrabas, má ráda folklor a swing.

přejít na oficiální stránky

Video