Pozvánka na letošní festival je venku! Úterý 30. 6. 2020

Zdá se, že rok 2020 se zapíše obecně do historie jako rok, kdy nic nebylo jako dřív a je možné, že i po jeho skončení bude na mnoho let všechno tak trochu jinak. No a podobně to je i s letošním ročníkem našeho festivalu. Bude trošku jiný, útlejší, ale věříme, že si na něm najdete stejně jako v předcházejících letech svůj šálek jazzové kávy!


A NA KTERÉ JAZZMANY SE LETOS MŮŽETE TĚŠIT?

Po mnoha letech bude součástí 21. ročníku festivalu výstava slovenského fotografa Ivana Köhlera, který svá výtvarná témata spravedlivě rozdělil především mezi maškary a jazz. Poprvé se publiku na Slovácku představil v rámci 4. ročníku CZ&SK Hello Jazz Weekendu v roce 2003. Vloni oslavil 75. narozeniny, a tak je ten správný čas, abychom se podívali na jeho další jazzovou produkci zachycenou objektivem fotoaparátu.

V programu festivalu se představí kapela Two Towers Hulu Jazz, zlínsko-brněnská kapela Latin Jazz Night, pražská vokální formace Prime Time Voice, mezinárodní trio A. Carlsson / J. Kotača Quartet (S, CZ, SK) a ještě jednou pražská sestava The Track Inspection. Sobotní Afterparty v Kyjově bude v režii DJ Magdaleny Happyfeet.